Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje zvířata a zvířata z JO Deštná

Zde  jsou fotky mích zvířat a zvířátek z Jezdeckého Oddílu Deštná ve kterém už jsem čtyři roky a mám tam svého koníka=o)

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood pressure diagram

(Aroxorigenry, 11. 10. 2018 12:10)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/peut-on-acheter-du-cialis-en-pharmacie-sans-ordonnance/

Reading the green blood pressure guidelines

(Aroxorigenry, 27. 9. 2018 3:14)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/how-long-does-tadalafil-work/

koně deštná

(johana.koník, 4. 2. 2009 18:48)

ahojky, máš hezké stránečky a prosímtě nemohla by si mi napsat stránku na PC toho jezdeckýho oddílu Deštná???? a hoj a předem dík johana

www.kkk15.blog.cz

(kkk , 15. 7. 2008 12:14)

ahojda mas moc klasny zviratka nechces se s nim prihlasit do SONZM??? podrobnosti najdes na mym blogisu byla bych rada pp